[English][Polski]
logo

View Thread

Print Thread
Unban dla szreka
SpeedDemonZ
Z tego co widzę ktoś już mu zbanował multi konto więc werdykt jest jasny ;d
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ

1234
ja sądze że szrek ma racje i domon to debil sam wyzywa a jak ktoś pisze cos na niego to sam daje pernametnego bana bez pozdrowien serwer bez szreka to jak pierogi bez farszu bez pozdrowień

szreczu
no i co z tego ze zrobilem nowe konto mam racje ze to nie moja wina wyzywal mnie to go zbanowałem zgodnie z regulaminem

Karton
szreczu napisał(a):

no i co z tego ze zrobilem nowe konto mam racje ze to nie moja wina wyzywal mnie to go zbanowałem zgodnie z regulaminem

po czym ty wyzywałeś i zostałeś zbanowany zgodnie z regulaminem

+
Moderatorom i administratorom nie wolno banować lub wyrzucać osób o tej samej lub wyższej randze. Grozi za to utrata rangi bądź ban na serwerze do jednego miesiąca. Jeżeli sytuacja wymaga interwencji należy powiadomić osobę o wyższej randze.

safsdfsdgsdgsdg
pierdole to nie byla szkola to nie jest życie i na serwerze dostaje bana pierdoel to jzu tu nie wruce

syzyrek
szrek zasługuje na unbana to ze nie pozwolił sie obrazać i używał oleju nie klasyfikuje go do osobników zasługujących na pernametnego bana olewam wszystko z gory na doł moje życie jest skończone jestem no lifem i przez bana tutaj zabije sie jak to bedzie konieczne .

szrekson
z tego co widze zbanowałeś moje multi konto ze swojego multi konta wiec werdykt jest jasny nie ździw sie jak zostaniesz oskarzony o nieumyslne spowodowanie śmierci nolajfa

szreczek
jeszcze tylko 16 kont i przegłosuje to obskurwiałe dm ktoś pada na starcie nie ze swojej winy naprawde pozdrawiam i wspołczuje wam ze musiicie gnić w tym krajjuu

szrek1
coraz blizej wyjscia i nie wrocenia z domu

szrek2
naprawde coraz bliżej dworców na świecie jest dużo gdzieś znajde ciepły kont

szrek3
mam wyjebane zniszczyliście mi życie

szrek4
wypierdalam z tego kraju w uebanych spodenkach nike podzekujcie administracji serwera która ma w dupie regulamin

szrek5
żądam unbana w trybie natychmiastowym. bede bogaty albo umre lub mnie zamkną

szrek9
dawać unbana i moderatora albo psikus

szrek12
mam wyjebane i pożądam żony bliźniego swego i każdej żeczy która jego jest

Jump to Forum: