[English][Polski]
logo

View Thread

Print Thread
Syf na serwerze
HaQ
Cześć, gram na serwerze dość długi czas i wszystko było zwykle dobrze, no ale ostatnimi czasy się to niestety zmieniło. Tylko kilku moderatorów/super moderatorów wykazuje zainteresowanie do zajmowania się serwerem, a reszta zajmuje się serwerem raz na ruski rok. Nie będę na nikogo wskazywać palcem, ale jeśli takie osoby czytają temat to powinny wiedzieć jakie osoby mam na myśli. Ostatnio pojawiło się pełno arabów, rusków oraz polaków-cebulaków którzy wchodzą tylko na serwer żeby popsuć komuś humor albo grę, ale niestety praktycznie nikt z administracji na to nie przymyka oka. Psują grę, wyzywają, piszą w swoim języku oraz kampią. Ale jak już pisałem wyżej, mało kto zwraca na to uwagę. Chciał bym aby przez ten temat trochę osób zrozumiało swoje zachowanie, oraz żeby niektórzy moderatorzy poprawili aktywność bo od czegoś tą rangę macie, a jeśli nie - no to przydała by się chociaż rekrutacja na moderatora albo coś w tym stylu żeby zapewnić serwerowi opiekę. Zauważyłem także garstkę osób którym zależy na tym żeby ten serwer jakoś przetrwał i nie upadł, takich jak ja, Guteq, Dix#U!, a także wiele innych graczy. Piszę ten temat dlatego, że gdy nie ma administracji na serwerze (co się zdarza bardzo często) po prostu nie da się grać przez te osoby które psują grę.

To tyle co mam do powiedzenia - mam nadzieję że zostaną wyciągnięte z tego jakieś wnioski oraz że coś zostanie z tym zrobione.

Pozdrawiam,
HaQ

Guteq
Tak to prawda, ostatnio na serwerze przebywają osoby, które nie chcą grać tylko przeszkadzać innym w grze, wyzywać, itp. Co do aktywności ekipy trzymającej pieczę na serwerem, można wymienić osoby aktywne tj. Ola, Demon, Hero,Orgazm, Speed,Lucek, Janek( ale ostatnio trochę się zaniedbał Smile ) i dziękujemy im za aktywność. Trzeba jednak pamiętać, że każdy ma swoje życie prywatne, osobiste ( praca, szkoła ) i nie można być na każde zawołanie na serwerze, gdy ktoś przeszkadza itp.

i dlatego powiew świeżości na toxie mógłby być w postaci nowych osób w gronie trzymającej władzę. Pozdrawiam

Karton
HaQ napisał(a):
ale niestety praktycznie nikt z administracji na to nie przymyka oka.

tu masz błąd bo przymykać oko na coś to inaczej nie reagować na coś

co do tematu to ogółem się zgadzam, ale skończy się jak zawsze. Chwilowe poruszenie i cisza.

Pato
Dlatego proponuje stwórzmy jakiś klan polaków i się gdzieś przenieśmy, bo tu nikt nas nie wyslucha

Oconner
Ja to wgl nie rozumiem czemu ten serwer to jest International, a nie tylko PL. No bo przecież obcokrajowcy to kompletnie nic nie wnoszą na ten serwer oprócz wyżej wspomnianego syfu i wkurzania innych graczy.

Guteq
Oconner napisał(a):

Ja to wgl nie rozumiem czemu ten serwer to jest International, a nie tylko PL. No bo przecież obcokrajowcy to kompletnie nic nie wnoszą na ten serwer oprócz wyżej wspomnianego syfu i wkurzania innych graczy.

Nie mówimy o wszystkich graczach z zagranicy bo są tacy którzy ogarniają, ale o takich co tylko przychodzą aby spamić, campić, przeszkadzać innym. Pozdrawiam

rafalh
Bo niby wśród Polaków do hołoty nie ma... Każdy może grać niezależnie od narodowości, czemu mielibyśmy się ograniczać do Polaków?
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/39698.gif

http://rafalh.ovh.org/
Sewix
Jak dla mnie Toxic ma swoje lata świetności dawno za sobą i czeka go tylko spadek, taka prawda.

Jump to Forum: