[English][Polski]
logo

View Thread

Podoba się pomysł?
Tak Tak 25%[2 Votes]
Nje Nje 75%[6 Votes]
Total Votes : 8
 Print Thread
Olej, mina, piorun itd.
Karton
Szrek v2 przyszedł z pomysłem:
Skoro większość uznała że przeszkody mają być tylko na dd i fun (co dla mnie jest trochę bez sensu bo w takich miejscach owe przeszkody łatwo ominąć i żadną przeszkodą nie są, równie dobrze można byłoby je usunąć) to może warto je czymś zastąpić urozmaicając sklep o dodatkowe przedmioty żeby hajs się nie marnował? np.:

- Neony
- Kolor samochodów (1 i 2 mają osobne ceny)
- Koła w samochodzie
- Kolor świateł, ewentualnie modyfikacje świateł pozwalające na np.:
1. Tęczowe światła stałe
2. Tęczowe światła migające
3. Policyjne światła
4. Kombinacja dowolnych dwóch kolorów (migające)
5. Zielone migające (Toxic ma kolor zielony Smile )
6. Zielone stałe
- Tekstury świateł (tak, chcę żeby tekstury świateł były za pinionszki) i przy okazji warto byłoby ich więcej dać i podmienić na jakieś wyższej jakości bo trochę siara patrzeć jak mamy je w jakichś 240p

A żeby VIP nie stracił sensu kupna: on miałby to wszystko za darmo, bądź 1/2 ceny.

Ceny jak ma się rozumieć - do ustalenia według rafała woli, nie muszą być śmiesznie niskie ale niech nie będą jakieś przesadnie wysokie. W końcu zarobek na serwerze nie jest taki bardzo łatwy dla początkującego gracza bez rozkręconego bidlevelu

Oczywiście zachęcam do dyskusji i przedstawiania swoich ewentualnych pomysłów, zmian

SpeedDemonZ
Jak dla mnie może tych przedmiotów wgl nie być. A te zastępcze zredukują kupowanie vipa do zera bądź ludzie będą kupować za hajs w grze tak jak ja xd
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ

Karton
SpeedDemonZ napisał(a):

Jak dla mnie może tych przedmiotów wgl nie być. A te zastępcze zredukują kupowanie vipa do zera bądź ludzie będą kupować za hajs w grze tak jak ja xd

nie rozumiesz, stali gracze którzy mają po parę milionów na koncie pewnie będą kupować za swój hajs, ale nowy gracz bardziej będzie chętny do zakupu vipa bo to już rzeczywiście coś mu da fajnego
W chwili obecnej też nie opłaca się kupować vipa, a sklep w taki bądź podobny sposób funkcjonuje na DDC i FFS i innych serwerach. One jakoś się trzymają, to dlaczego randomy na toxicu nie mogą mieć jakiejś frajdy z gry gdy będą się rozbijać swoimi tuningowanymi autkami?
Podałem uzasadnienie dla kupna vipa: on miałby wszystko za darmo, bądź połowę ceny
Ewentualnie rafał mógłby część rzeczy przypisać tylko dla VIPa, ale niech będzie coś nowego.

SpeedDemonZ
Za bardzo próbujesz z tego serwera zrobić coś na wzór topowych serwerów. Toxic jest fajny i dużo fajnych wspomnień z niego mam ale my nie osiągniemy takiego poziomu w najmniejszym stopniu. Moim zdaniem poprawianie takich rzeczy dla randomowych graczy gdzie większość z nich to jakieś rumuny czy inne takie i jedyne co potrafią po angielsku to uga buga powiedzieć jest po prostu bez celowe. Może zabrzmię tutaj samolubnie ale jak już to bym robił coś właśnie dla tych stałych graczy a nie dla nowych ;d a zarobić 3 mln na vipa który trwa tydzień to przy słabych wiatrach 3 dni grania po 2 godzinki także w czasie korzystania z vipa zarobisz na jeszcze 2.5 tygodnia vipa. A jak podrożeje vip czy też zostanie usunięty ze sklepu w grze to po prostu nikt go nie kupi lub jednostki i nic to nie zmieni. Ja np kupuje tylko dlatego że jest taka możliwość za kase w grze. Jakby nie było to bym po prostu nie kupił ;d I nie dziwię się w sumie Rafałowi że nie chce mu sie nic poważniejszego zmieniać kiedy mu za to nie płacą. Rozumiem i szanuje. A to że czasem narzekam na niego w grze to już tradycja i nic osobistego hehe Pozdrawiam Rafała jeśli to czytasz podejdź do tego humorystycznie iks de
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ

Karton
SpeedDemonZ napisał(a):

Za bardzo próbujesz z tego serwera zrobić coś na wzór topowych serwerów. Toxic jest fajny i dużo fajnych wspomnień z niego mam ale my nie osiągniemy takiego poziomu w najmniejszym stopniu

Dlatego nawet nie mamy prawa spróbować?
Moim zdaniem poprawianie takich rzeczy dla randomowych graczy gdzie większość z nich to jakieś rumuny czy inne takie i jedyne co potrafią po angielsku to uga buga powiedzieć jest po prostu bez celowe.

Powinniśmy właśnie w nich celować
Może zabrzmię tutaj samolubnie ale jak już to bym robił coś właśnie dla tych stałych graczy a nie dla nowych ;d a zarobić 3 mln na vipa który trwa tydzień to przy słabych wiatrach 3 dni grania po 2 godzinki także w czasie korzystania z vipa zarobisz na jeszcze 2.5 tygodnia vipa. A jak podrożeje vip czy też zostanie usunięty ze sklepu w grze to po prostu nikt go nie kupi

Można wprowadzić politykę a'la FFS - w zależności od wpłaconej kwoty możesz go mieć dłużej. Biznes? Biznes.
lub jednostki i nic to nie zmieni.

Dlatego na FFS jakieś pół serwera to donatorzy? xd
Ja np kupuje tylko dlatego że jest taka możliwość za kase w grze. Jakby nie było to bym po prostu nie kupił ;d I nie dziwię się w sumie Rafałowi że nie chce mu sie nic poważniejszego zmieniać kiedy mu za to nie płacą.

A dlaczego nie płacą? No bo kupno Vipa się zwyczajnie nie opyla. Nie dostaniesz za to żadnych fajnych itemsów bądź funkcji. Jesteśmy serwerem z ukierunkowaniem na INTERNATIONAL więc powinniśmy iśc w tym kierunku, próbować się rozwijać i eksperymentować a nie stać w miejscu. Nie bez powodu większe serwery odniosły w końcu sukces, oni nie stali w miejscu tylko się rozwijali. Znam historię jednego serwera który się przestał rozwijać, BestPlay - największy polski serwer freeroam który na początku jako-tako się rozwijał ale od dłuższego czasu stoi w miejscu. Na serwerze gdzie jest 500 slotów gra zaledwie 20 osób i wygląda to jak miasto duchów. Mamy całkiem dobry target bo DM/DD/Race nie potrzebuje jakiejś niezwykłej filozofii żeby zatrzymać graczy, wystarczy pozbyć się błędów, zrobić gui user-friendly i w miarę nowoczesne forum. Jeko pracuje nad nowym GUI, zostaje czekać na efekty.
Rafała na to wszystko stać i nas również, wszyscy mamy sentyment mniejszy bądź większy ale trzeba iść naprzód i zmieniać się żeby zatrzymać nowych graczy na dłużej oraz żeby serwer sam był w stanie się w miarę spłacać...

Abazur
sorry ale nie ma kto sie tym zająć. Rafal lubi wgrywac tylko gotowce bo na robienie czegoś nie ma czasu ani chęci, a i za darmo to przecież tez nie.

rafalh
Większość funkcji które zostały opisane są teraz dostępne jako konto VIP. Jak będą w sklepie, to o ile nie będą miały zaporowej ceny, panel VIP straci sens.
Co do opłacalności VIPa, może zamiast traktować go w tych kategoriach lepiej myśleć, że wspiera się serwer, a vip jest tylko dodatkiem. Poza tym drogi nie jest, na prawdę te 3 zł na miesiąc to tak dużo? Niektórzy wydają setki złotych na gry a tu raptem 3 zł... To że za granicą jest lepiej może wynika z polskiego cebulowa i ogólnej niechęci do płacenia?
BTW zmieniłem ostatnio cenę w sklepie w grze, teraz są 3 dni/3 mln. Nie chce usuwać bo przeznaczeniem vipa w sklepie miała być możliwość wypróbowania przed zakupem.
Niestety muszę się zgodzić co do olejów itp. Szkoda, że się to bardziej nie przyjęło bo dzięki temu zwykły wyścig mógł się stać prawdziwą walką. Może interfejs był słaby albo same itemy. Pomysł na nie mi wpadł po przeczytaniu o jakiejś grze wyścigowej gdzie można było się atakować podczas jazdy, ale tam chyba zbierało się bronie z trasy...
A co do international, to to chyba głównie z nazwy bo stałych graczy mamy najwięcej z Polski.
W końcu jeśli chodzi o to, kto może coś zmienić. Jeśli Jekorgi zrobi nowy wygląd chwała mu za to. Ale prawda jest taka, że do MTA robi się głównie for fun. Kasy z tego nie ma praktycznie żadnej, a roboty tyle co w prawdziwych dobrze-płatnych projektach. Więc jeśli komuś się znudziło MTA i gra raz na kilka tygodni, to nie oczekiwałbym dużej motywacji do pracy Smile
Jeśli ktoś zna Lua i chciałby pokodzić pod szyldem Toxic - jestem za, chętnie wspomógł bym radą.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/39698.gif

http://rafalh.ovh.org/
SpeedDemonZ
Niby 3 zł to nie dużo ale 3 zł na serwer który się nie rozwija to już tak ;d Kiedyś kupowałem vipa bo faktycznie coś się działo a teraz faktycznie szkoda 3 zł wydać xd
Chcesz Karton robić zmiany by zagranicznym graczom grało się lepiej a sam wstawiasz screeny na forum że jedyne co robią to campią na spawnie by zrobić Tobie i innym na złość. Nigga please

SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ

Karton
rafalh napisał(a):

Większość funkcji które zostały opisane są teraz dostępne jako konto VIP. Jak będą w sklepie, to o ile nie będą miały zaporowej ceny, panel VIP straci sens.
Co do opłacalności VIPa, może zamiast traktować go w tych kategoriach lepiej myśleć, że wspiera się serwer, a vip jest tylko dodatkiem. Poza tym drogi nie jest, na prawdę te 3 zł na miesiąc to tak dużo? Niektórzy wydają setki złotych na gry a tu raptem 3 zł... To że za granicą jest lepiej może wynika z polskiego cebulowa i ogólnej niechęci do płacenia?

Wynika z tego że te parę funkcji vipa nie za bardzo są zachęcające do jego kupna. Gdyby vip mógł mieć jakieś ciekawe rzeczy które uprzyjemniałyby rozrywkę to myślę że więcej osób byłoby skłonnych do jego zakupu.
Może problem leży też w zakupie? Gracze zza granicy muszą wysyłać smsy, dlaczego np. nie mogliby płacić przelewem bądź paypalem?
BTW zmieniłem ostatnio cenę w sklepie w grze, teraz są 3 dni/3 mln. Nie chce usuwać bo przeznaczeniem vipa w sklepie miała być możliwość wypróbowania przed zakupem.
Niestety muszę się zgodzić co do olejów itp. Szkoda, że się to bardziej nie przyjęło bo dzięki temu zwykły wyścig mógł się stać prawdziwą walką. Może interfejs był słaby albo same itemy. Pomysł na nie mi wpadł po przeczytaniu o jakiejś grze wyścigowej gdzie można było się atakować podczas jazdy, ale tam chyba zbierało się bronie z trasy...

Pewnie masz na myśli London Racer - Destruction Madness, albo Mashed - Fully Loaded

A co do international, to to chyba głównie z nazwy bo stałych graczy mamy najwięcej z Polski.
W końcu jeśli chodzi o to, kto może coś zmienić. Jeśli Jekorgi zrobi nowy wygląd chwała mu za to. Ale prawda jest taka, że do MTA robi się głównie for fun. Kasy z tego nie ma praktycznie żadnej, a roboty tyle co w prawdziwych dobrze-płatnych projektach. Więc jeśli komuś się znudziło MTA i gra raz na kilka tygodni, to nie oczekiwałbym dużej motywacji do pracy Smile
Jeśli ktoś zna Lua i chciałby pokodzić pod szyldem Toxic - jestem za, chętnie wspomógł bym radą.

Mamy z polski bo serwer nie jest promowany za granicą, ale też nie ma za dużo rzeczy które mogłyby zachęcić potencjalnego gracza. I... eh, sam byłem świadkiem jak Demon zbanował permanentnie dwóch holendrów za to że pisali po niderlandzku na czacie między sobą. Powinniśmy się wzorować na serwerach większych które odniosły sukces, Multi-Gamemode nie byłby teraz takim złym pomysłem uważam, to się sprzedaje, można byłoby wydzielić Race/DM i DD/Shooter/Fun :v
Może ktoś ma kontakt do Rema? On ogarniał LUA, może byłby chętny.

Niby 3 zł to nie dużo ale 3 zł na serwer który się nie rozwija to już tak ;d Kiedyś kupowałem vipa bo faktycznie coś się działo a teraz faktycznie szkoda 3 zł wydać xd
Chcesz Karton robić zmiany by zagranicznym graczom grało się lepiej a sam wstawiasz screeny na forum że jedyne co robią to campią na spawnie by zrobić Tobie i innym na złość. Nigga please

Z pierwszą częścią się zgadzam. Co do drugiej absolutnie nie. I problemem nie jest to że oni kampią a raczej to że nie ma nikogo kto by ich pilnował, no przecież na takim FFS nie będziesz kampić bo Cię zbanują za to Smile Nigga please.

Oconner
Multi gamemode kompletnie nie ma sensu na tak małym serwerze, a co do banów za campienie to może by sie przydały surowsze kary ? Bo jak ktos dostaje kicka lub bana na 5 minut codziennie to chyba nie bardzo go to boli nie ? Jeśli moderatorzy mają jakiś wgląd do historii banów to może za każdym razem kara powinna być większa ? Skoro ktos dostaje tego bana a za chwile robi to samo to znaczy że nic z tego nie wyciągnął Smile

SpeedDemonZ
Sam chciałem dawać perm bany obcokrajowcą za nadgminne kampienie ale w regulaminie nie ma czegoś takiego i wyszedłbym w oczach Rafała na rasiste. Którym zresztą jestem ale nie chce na takiego wyjsc ;ddd
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ

Abazur
bycie pr0 elo uber master serwerem to nie ma opcji. Jest fajnie i bez napiętych regół, ustaw, kodeksu itd... a ze są jakies problemy, wszędzie są Smile nawet na tych pro elo serwerach

rafalh
Karton napisał(a):
Wynika z tego że te parę funkcji vipa nie za bardzo są zachęcające do jego kupna. Gdyby vip mógł mieć jakieś ciekawe rzeczy które uprzyjemniałyby rozrywkę to myślę że więcej osób byłoby skłonnych do jego zakupu.

Może jakieś przykłady co można dodać? Samo mówienie że fajnie by było mieć więcej funkcji jest bez sensu.
Karton napisał(a):
Może problem leży też w zakupie? Gracze zza granicy muszą wysyłać smsy, dlaczego np. nie mogliby płacić przelewem bądź paypalem?

Przecież to jest całkowity fałsz. Można kupować i przez przelewy i przez PayPal, a nawet jest to zalecane, bo mniejsze prowizje.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/39698.gif

http://rafalh.ovh.org/
Oconner
A jak ktoś ma VIPa to też po zakupie mapy musi odczekać te 20 minut czy ileś tam? Nie bardzo sie orientuje, a mysle ze rowniez bylby to jakis przywilej. Tak samo z zakupem niedawno kupionej mapy.

Karton
rafalh napisał(a):

Karton napisał(a):

Może jakieś przykłady co można dodać? Samo mówienie że fajnie by było mieć więcej funkcji jest bez sensu.

Ok. Vipa nie obowiązywałaby blokada gatunków map, mam na myśli że kiedy na następną mapę można kupić tylko np. DD to VIP może sobie kupić np. DM do tego zmniejszony czas oczekiwania na kupno następnej mapy do około 2 minut. Migające światła to też byłby fajny bajer który by zachęcał graczy do zakupu rangi.
Shadery możnaby było przenieść też do konta premium, dodać jeszcze trochę FAJNYCH tekstur lamp które byłyby dostępne tylko dla VIP-a.
Za kupno konta premium dostajesz też dodatkowy hajs w grze. Powiedzmy 500k ale może być inna, mniejsza kwota.

Karton napisał(a):

Przecież to jest całkowity fałsz. Można kupować i przez przelewy i przez PayPal, a nawet jest to zalecane, bo mniejsze prowizje.

W takim razie przepraszam najmocniej, myslałem że można tylko kupować przez smsy zza granicy, trochę mało jasne jest to przy tym zakupie.

Jump to Forum: